Tome (8.x-1.14) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Download
ca: Baixa

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Modified
ca: Modificat

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Base URL
ca: URL base

en: Synchronize
ca: Sincronitza

en: Generate
ca: Genera
