Tome (8.x-1.14) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Download
da: Hent

en: Preview
da: Gennemse

en: Added
da: Tilføjet

en: Modified
da: Ændret

en: Deleted
da: Slettet

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Synchronize
da: Synkronisér

en: Generate
da: Opret
