Tome (8.x-1.14) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Download
pt: Descarregar

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Added
pt: Adicionado

en: Modified
pt: Modificado

en: Deleted
pt: Eliminado

en: Base URL
pt: URL Base

en: Synchronize
pt: Sincronizar

en: Generate
pt: Gerar

en: Remove unused files
pt: Remover ficheiros não utilizados
