Tome (8.x-1.14) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Download
sk: Prevziať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Added
sk: Pridané

en: Modified
sk: Upravené

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Generate
sk: Generovať
