Tome (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Download
de: Herunterladen

en: Preview
de: Vorschau

en: Added
de: Hinzugefügt

en: Modified
de: Geändert

en: Deleted
de: Gelöscht

en: Base URL
de: Basis-URL

en: Synchronize
de: Synchronisieren

en: Generate
de: Generieren
