Tome (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Download
eu: Deskargatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Modified
eu: Aldatua

en: Deleted
eu: Ezabatua
