Tome (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Download
ru: Скачать

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Added
ru: Добавлено

en: Modified
ru: Изменено

en: Deleted
ru: Удалено

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Synchronize
ru: Синхронизация

en: Generate
ru: Создать
