Tome Forms (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Mail
lv: Pasts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
