Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Mail
hr: E-pošta

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
