Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Mail
mn: Шуудан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
