Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Mail
sk: Pošta

en: Machine name
sk: Strojový názov
