Tome Forms (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Mail
sv: E-post

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
