Tone (1.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: List
id: Daftar

en: Edit
id: Sunting

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Identity
id: Identitas

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Selector
id: Pemilih

en: Changed
id: Berubah

en: - Select -
id: - Pilih -
