Tone (1.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
