Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: Horizontal orientation
ca: Orientació horitzontal

en: Vertical orientation
ca: Orientació vertical

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
ca: La barra d'eines no es pot establir en una orientació horitzontal quan està bloquejada.
