Toolbar Anti-flicker (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Toolbar
tr: Araç çubuğu

en: Horizontal orientation
tr: Yatay yönlendirme

en: Vertical orientation
tr: Dikey yönlendirme

en: The toolbar cannot be set to a horizontal orientation when it is locked.
tr: Araç çubuğu kilitliyken yatay yöne ayarlanamaz.
