Toolbar Link (2.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Attributes
ja: 属性

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Class
ja: クラス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Target
ja: ターゲット

en: Link attributes
ja: リンクの属性
