Toolbar Link (2.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
