Toolbar Link (2.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Class
hu: Osztály

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Target
hu: Cél

en: Link attributes
hu: Hivatkozásattribútumok

en: New window (_blank)
hu: Új ablak (_blank)

en: Same window (_self)
hu: Ugyanaz az ablak (_self)
