Toolbar Link (2.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Target
ps: موخه
