Toolbar Link (2.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం
