Toolbar Link (2.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Class
uk: Клас

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Target
uk: Ціль

en: Link attributes
uk: Атрибути посилання

en: New window (_blank)
uk: Нове вікно (_blank)

en: Same window (_self)
uk: Поточне вікно (_self)

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
uk: Вручну введені шляхи мають починатися з однієї з наступних літер: / ? #
