Toolbar Link (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Class
el: Κλάση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Target
el: Στόχος
