Toolbar Link (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur
