Toolbar Link (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)
