Toolbar Link (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Class
nn: Klasse

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
