Toolbar Link (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Attributes
ca: Atributs

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Class
ca: Classe

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Link attributes
ca: Atributs de l'enllaç
