Toolbar Link (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Link
hi: कड़ी

en: Attributes
hi: गुण

en: Machine name
hi: मशीन नाम
