Toolbar Link (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина
