Toolbar Link (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: New window (_blank)
bo: སྒྲོམ་གསར་བ༼_blank༽)

en: Same window (_self)
bo: སྒྲོམ་དེ་རང་ལ༼_self༽
