Toolbar Link (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Attributes
et: Omadused

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Class
et: Klass

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Target
et: Siht

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid
