Toolbar Link (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Attributes
ro: Atribute

en: Class
ro: Clasă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Target
ro: Ţintă

en: Link attributes
ro: Atributele legăturii
