Toolbar Link (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Link text
sv: Länktext

en: Class
sv: Klass

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Target
sv: Mål

en: Link attributes
sv: Länkattribut
