Toolbar Menu (3.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: About
be: Аб
