Toolbar Menu (3.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Weight
bn: ভর

en: Menu
bn: মেনু

en: About
bn: সম্পর্কে
