Toolbar Menu (3.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Menu
el: Μενού

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Horizontal orientation
el: Οριζόντιος προσανατολισμός

en: Vertical orientation
el: Κάθετος προσανατολισμός
