Toolbar Menu (3.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
