Toolbar Menu (3.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Menu
fa: قائم

en: ID
fa: هویت

en: About
fa: درباره

en: Horizontal orientation
fa: جهت افقی

en: Vertical orientation
fa: جهت عمودی
