Toolbar Menu (3.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Menu
ru: Меню

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Horizontal orientation
ru: Горизонтальная ориентация

en: Vertical orientation
ru: Вертикальная ориентация
