Toolbar Menu (3.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
