Toolbar Menu (3.1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
