Toolbar Menu (3.1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Menu
et: Menüü

en: About
et: Programmist

en: Horizontal orientation
et: Horisontaalasend

en: Vertical orientation
et: Vertikaalasend
