Toolbar Menu (3.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: About
km: អំពី
