Toolbar Menu (3.1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Horizontal orientation
pl: Poziomo

en: Vertical orientation
pl: Pionowo
