Toolbar Menu (3.1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Menu
tr: Menü

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Horizontal orientation
tr: Yatay yönlendirme

en: Vertical orientation
tr: Dikey yönlendirme
