Toolbar Menu (3.1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت
