Toolbar Menu (3.1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Menu
hr: Izbornik

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
