Toolbar Menu (3.1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Weight
id: Bobot

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Horizontal orientation
id: Orientasi horizontal

en: Vertical orientation
id: Orientasi vertikal
