Toolbar Menu (3.1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Horizontal orientation
nl: Horizontale oriëntatie

en: Vertical orientation
nl: Verticale oriëntatie
