Toolbar Menu (3.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: About
ta: பற்றி
